Zastanawiasz się nad swoim miejscem w socjologii? W gąszczu myśli i teorii chciałbyś odnaleźć coś wyjątkowego, a może stworzyć coś własnego? A może po prostu chcesz sprawdzić, jak socjologię pojmują inni?

Koło Naukowe Studentów Socjologii UMCS zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji studenckiej Socjolog jest artystą, która odbędzie się w Lublinie w dn. 22 kwietnia 2009 jako część III edycji Dni Socjologa ( 21-23 kwietnia 2009).

Wspólnie zastanowimy się nad tym, co studentów pociąga i niepokoi najbardziej w ich socjologicznej karierze. Będziemy starali się spojrzeć na socjologię z wielu różnych stron, by móc choćby po części odpowiedzieć sobie na pytanie: po co nam socjologia? I, co najważniejsze, spróbujemy udowodnić, że socjolog to prawdziwy artysta!