Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego zaprasza wszystkich, nie tylko studentów, na kolejne spotkanie Studenckiego Klubu Filmowego, które odbędzie się w czwartek 13.03.2008, o godz. 18:00 w Kinie Helios Katowice (ul. Uniwersytecka 13). Tym razem zaprezentujemy film Mała Miss (Little Miss Sunshine, od lat 15, USA, 103 min.)
W film wprowadzi nas dr Ryszard Koziołek, rewelacyjny wykładowca z Instytutu Nauk o Literaturze Polskiej UŚ.

Mała Miss to sympatyczna i zabawna komedia o perypetiach nie do końca typowej amerykańskiej rodziny. Gdy mała Olive otrzymuje zaproszenie do udziału w konkursie piękności “Little Miss Sunshine”, cała rodzina wpycha się do zardzewiałego busa i wyrusza na drugi koniec Ameryki. Prosta historia, wyraziste postacie i dobre aktorstwo. Mała Miss to ciepły i mądry film o spełnianiu marzeń wbrew wszystkiemu i o tym, że należy cieszyć się z małych rzeczy.

Bilety w cenie 10zł można nabyć w kasach Kina Helios.

Pytania można przesyłać na adres: skf@us.edu.pl. Informacje o spotkaniach nazywanych SKF można znaleźć na stronach www.us.edu.pl, www.studenci.us.edu.pl, na stronie www.heliosnet.pl oraz w repertuarach. Przypominamy, że spotkania SKF mają otwarty charakter, tzn. nie trzeba się nigdzie zapisywać.